слухові апарати Тернопіль, слуховые аппараты Тернополь (0352) 40-07-30
(050) 377-48-49 (098) 014-75-95

Написати листаКарта сайта

Всього декілька децибел можуть означати так багато!

Шепіт улюбленої людини. Вигук радості. Слова захоплення. Дзвін келихів.

Слух - це більше, ніж сприйняття звуків.

Слух - це якість вашого життя.

Звертайтесь до нас і ми допоможемо Вам знову чути!

  Головна »  Слухові апарати Widex
 

Слухові апарати Widex

Слухові апарати WidexКомпанія Widex - визнаний лідер в області слухопротезирования. Вже більше 50 років ця данська фірма випускає найсучасніші слухові апарати. На українському ринку слухові апарати Widex з'явилися в 1998 році. З того часу апаратура марки Widex має в нашій країні незмінний заслужений попит.

Widex - це не просто медична техніка. Апарати цієї фірми можна назвати "інтелектуальними слуховими системами" - стільки розумних технологій в них використовується. По технологічних рішеннях Widex завжди на крок випереджає інші фірми. Чому ж техніку фірми Widex вважають висококласною?

Якщо ви зробили вибір на користь апарату Widex, ви гарантовано будете позбавлені від шуму, тріски та інших завад. Цифрові апарати Widex забезпечують користувачу чистісінький звук. Над цим працюють відразу декілька "розумних" систем. Цифрове перетворення сигналу дає можливість досягти такої якості звуку, яка порівнянна з якістю звучання компакт-диска. Система інтегрованої обробки сигналу зв'язує між собою усі процеси: розпізнавання, перетворення, передачу звуків. Ця система класифікує усі сигнали, що поступили ззовні, відділяє їх один від одного і забезпечує посилення і високоточну передачу потрібних звуків, у тому числі людської мови.

Слухові апарати Widex можуть виділяти людську мову з хаосу звуків і посилювати її. Це стало можливим завдяки оптимізованій системі компресії в широкому динамічному діапазоні (WDRC - wide dynamic range control). Вона посилює сигнал, але при цьому звуки не стають занадто різкими. Розумний апарат автоматично настроює рівень гучності так, щоб звук сприймався природно.

Як правило, слухові апарати Widex є багатоканальними тобто мають декілька каналів для обробки звуку. У такий спосіб зменшується вірогідність появи акустичного зворотного зв'язку.

Cлухові апарати Widex здатні "запам'ятовувати" різні типи звукової обстановки і автоматично міняти налаштування. Завдяки цьому звук ніколи не буде занадто гучним, але в той же час залишиться розбірливим. Спеціальна система пригнічення шуму робить звук яснішим, і користувачі без зусиль можуть розчути сигнал мобільного телефону або людську мову, наприклад, при поїздці в шумному транспорті.

Слухові апарати Widex дуже економічні. Це досягається за рахунок технології "Widex Ecotech II". Апарати на основі технології "Widex Ecotech II" споживають струм лише тоді, коли вони працюють. Завдяки цьому елементи живлення в апаратах працюють набагато довше, а міняти їх доводиться набагато рідше.

Для зручності користувачів слухові апарати Widex діляться на декілька серій за характеристиками і вартістю:

Оптимальна серія

               

Базова серія серія

           

Апарати найвищої якості

               

Преміум серія

       

У кожному з серій представлені апарати різних видів: завушні, внутрішньовушні і внутрішньоканальні.

Настроювати і використовувати слухові апарати Widex дуже легко. Один з головних принципів їх роботи - можливість індивідуального налаштування згідно з потребами користувача. Завдяки цьому звук стає не просто комфортним, а майже природним.
(0352) 40-07-30
(050) 377-48-49
(098) 014-75-95
Каталог веб ресурсів Тернопільщини   Яндекс.Метрика