слухові апарати Тернопіль, слуховые аппараты Тернополь (050) 377-48-49 (098) 014-75-95

Написати листаКарта сайта

Всього декілька децибел можуть означати так багато!

Шепіт улюбленої людини. Вигук радості. Слова захоплення. Дзвін келихів.

Слух - це більше, ніж сприйняття звуків.

Слух - це якість вашого життя.

Звертайтесь до нас і ми допоможемо Вам знову чути!

  Головна » Додаткові аксесуари для слухових апаратів » Вушний вкладиш » Функція вушного вкладиша
 

Функція вушного вкладиша

Вушний вкладиш проводить звук від завушного слухового апарату (ВТ) у вухо. Він виготовляється із зліпка вуха, для того, щоб повністю відповідати формі вуха. Вушний вкладиш також служить кріпленням слухового апарату на вусі.

Вдало підігнаний вушний вкладиш сприяє зменшенню свисту слухового апарату, оскільки він запобігає протіканню звуку. Відчуття приглушеності - коли голос звучить "як в бочці" - можна зменшити за допомогою вентиляційного отвору у вушному вкладиші.

Важливо, щоб трубка, що сполучає вушний вкладиш і слуховий апарат, завжди була чистою, цілою і пружною. Крім того, її довжина повинна відповідати розміру вуха. Якщо трубка занадто коротка, то це може викликати у користувача неприємне відчуття натягнення; занадто довга трубка не може надійно утримувати слуховий апарат на вусі. Трубка непідходящої довжини також може затиснутися і блокувати проходження звуку.

Також дуже важливо щодня чистити вушний вкладиш і перевіряти, чи правильно він розташований у вушному каналі. Інакше звук слухового апарату може не потрапляти у вухо. В результаті цього користувачеві може здатися, що слуховий апарат погано працює, і він може відмовитися носити слуховий апарат.
(050) 377-48-49
(098) 014-75-95
Каталог веб ресурсів Тернопільщини