слухові апарати Тернопіль, слуховые аппараты Тернополь (050) 377-48-49 (098) 014-75-95

Написати листаКарта сайта

Всього декілька децибел можуть означати так багато!

Шепіт улюбленої людини. Вигук радості. Слова захоплення. Дзвін келихів.

Слух - це більше, ніж сприйняття звуків.

Слух - це якість вашого життя.

Звертайтесь до нас і ми допоможемо Вам знову чути!

  Головна » Додаткові аксесуари для слухових апаратів » Вушний вкладиш » Обслуговування вушного вкладиша
 

Чищення і обслуговування вушного вкладиша

Частота чищення вушного вкладиша залежить від конкретного користувача. Зазвичай вистачає 1-2 рази в тиждень. Акуратно від'єднайте трубку, що сполучає вушний вкладиш і слуховий апарат, від ріжка слухового апарату.

Потім промийте вушний вкладиш і сполучну трубку в теплій проточній воді. Помістіть вушний вкладиш і сполучну трубку в склянку з мильним розчином або шипучим розчином для чищення зубних протезів. Залиште їх на 10 хвилин або більше, щоб усунути бруд і вушну сірку. Ніколи не вставляйте ватні палички, зубочистки або інші гострі предмети у вушний вкладиш. Після цього промийте вушний вкладиш в теплій проточній воді. Протирайте вушний вкладиш м'якою, сухою тканиною. Для просушування звукового каналу вушного вкладиша скористайтеся легким продувальним балончиком, який можна придбати у фахівця із слухових апаратів. Вставте кінчик балончика в сполучну трубку і продувайте її, поки усі залишки вологи не випаруються. Якщо вушний вкладиш має вентиляційний отвір, його також продуйте і переконайтеся в тому, що усунули усі залишки вологи.

На ніч покладіть вушний вкладиш на м'яку, суху тканину і дайте йому висохнути. Отвір виходу звуку вушного вкладиша має бути обернений вниз, щоб усунути усі залишки вологи. Перед тим, як повторно приєднати трубку і вушний вкладиш до слухового апарату, необхідно переконатися в тому, що вони абсолютно сухі. Вода або волога можуть блокувати проходження звуку. Тому важливо за допомогою продувального балончика регулярно усувати вологу з вушного вкладиша і сполучної трубки.

Приєднайте трубку і вушний вкладиш до слухового апарату. Пластикова трубка завжди має бути м'якою і пружною. Якщо вона пожовтіла або стала жорсткою, її слід замінити. У більшості людей форма вушного каналу з часом змінюється. Тому, може бути необхідно час від часу виготовляти новий вушний вкладиш. Після того, як Ви вставили вушний вкладиш і розмістили слуховий апарат за вухом, включіть апарат або збільшіть гучність.
(050) 377-48-49
(098) 014-75-95
Каталог веб ресурсів Тернопільщини