слухові апарати Тернопіль, слуховые аппараты Тернополь (050) 377-48-49 (098) 014-75-95

Написати листаКарта сайта

Всього декілька децибел можуть означати так багато!

Шепіт улюбленої людини. Вигук радості. Слова захоплення. Дзвін келихів.

Слух - це більше, ніж сприйняття звуків.

Слух - це якість вашого життя.

Звертайтесь до нас і ми допоможемо Вам знову чути!

  Головна » Додаткові аксесуари для слухових апаратів » Вушний вкладиш
 

Індивідуальні вушні вкладиші

Індивідуальні вушні вкладиші є невід'ємною частиною сучасного слухопротезирования і значною мірою визначають успіх при підборі і налаштуванні слухового апарату. Вони виготовляються по зліпку вуха пацієнта відповідно до його розмірів.

Функції індивідуальних вушних вкладишів:

  • Фіксація слухового апарату за вухом пацієнта.
  • Передача звуку від слухового апарату до барабанної перетинки і забезпечення оптимального звучання.
  • Запобігання виникненню зворотного зв'язку ("свисту") слухового апарату.
  • Запобігання натиранню і роздратуванню шкіри зовнішнього слухового проходу.
   

Індивідуальні вушні вкладиші можуть бути виконані в різних стилях. Стиль вкладиша відповідає тому відділу вуха, який він заповнює. "Канал" - вкладиш розміщується безпосередньо в зовнішньому слуховому проході. "Шелл", або повний вкладиш - окрім зовнішнього слухового проходу вкладиш займає усю внутрішню частину вушної раковини. "Напівшелл" - внутрішня частина вушної раковини заповнена частково. Існують і інші типи вушних вкладишів. Вони, як правило є модифікацією вищеперелічених ("каркас", "напівкаркас" та ін.)

Індивідуальні вушні вкладиші можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Існують тверді і м'які матеріали. Вкладиші з твердих матеріалів (наприклад, акрилові) довговічні, легкі в гігієнічній обробці і використанні. Проте вони нестискувані і тому важко проходять через звуження слухового проходу. Крім того, при їх використанні вірогідність виникнення зворотного зв'язку ("свисту") більша, ніж при використанні м'яких вкладишів. М'які вкладиші (наприклад, силіконові) щільніше прилягають до стінок слухового проходу і тим самим знижують ризик виникнення "свисту". Але вони від зіткнення з вушною сіркою з часом змінюють своє забарвлення.

У ряді випадків в індивідуальному вушному вкладиші виготовляється вентиляційний отвір того або іншого діаметру, який забезпечує комфортніше звучання власного голосу (запобігає ефекту оклюзії). Вибір стилю і матеріалу для вкладиша, а також необхідність і розмір вентиляційного отвору - завдання фахівця. Цей вибір обумовлюється мірою зниження слуху, особливостями будови слухового проходу а також моделлю використовуваного слухового апарату.

Дивіться також: функція фушного вкладиша, чищення і обслуговування вушного вкладиша
(050) 377-48-49
(098) 014-75-95
Каталог веб ресурсів Тернопільщини