слухові апарати Тернопіль, слуховые аппараты Тернополь (050) 377-48-49 (098) 014-75-95

Написати листаКарта сайта

Всього декілька децибел можуть означати так багато!

Шепіт улюбленої людини. Вигук радості. Слова захоплення. Дзвін келихів.

Слух - це більше, ніж сприйняття звуків.

Слух - це якість вашого життя.

Звертайтесь до нас і ми допоможемо Вам знову чути!

  Головна  » Види слухових апаратів
 

Види слухових апаратів

Слуховий апарат - підсилювач звуку, який компенсує порушення слуху. Сучасні слухові апарати - потужні комп'ютери, які розробляються на основі останніх досягнень техніки і сучасних уявлень про фізіологію слуху.

Слухові апарати компанії Widex можуть бути представлені у вигляді завушного (BTE), внутрішньовушного (ITE) і внутрішньоканального або невидимого слухового апарату (CIC) типів.

Завушні слухові апарати розміщуються за вухом людини

Завушні (BTE) - розміщуються за вухом людини

Завушні слухові апарати розміщується за вухом людини, спеціальний пристрій - вкладиш утримує апарат за вухом і проводить звук у вухо. Завушні слухові апарати на відміну від внутрішньовушних і внутріканальних призначені для компенсації всіх можливих ступенів порушення слуху і застосовуються для для будь-якого віку пацієнта.

  

Внутрішньовушні слухові апарати вставляються у вухо людини

Внутрішньовушні (ITE) - вставляються у вухо

Внутрішньовушні слухові апарати вставляються у вухо і малопомітні для оточуючих. Дослідження показали, що 80% користувачів слуховими апаратами використовують внутрішньовушні і внутріканальні моделі.

Внутрішньовушні слухові апарати виготовляються із зліпка вуха людини. В такому випадку корпус апарату повторює анатомічну будова вуха, і апарат не випадає з вуха. В порівнянні з внутріканальними слуховими апаратами вони застосовуються для компенсації значніших порушень слуху.

  

Внутріканальні слухові апарати вставляються глибоко у вушний канал

Внутріканальні (CIC) - вставляються глибоко у вушний канал

Внутріканальні - наймініатюрніші і непомітні слухові апарати, які вставляються глибоко у вушний канал. Внутріканальні слухові апарати виготовляються із зліпка вуха людини. В цьому випадку корпус апарату повторює анатомічну будова вуха і апарат не випадає з вуха.

Мінімальні за розміром слухові апарати заслужили на довіру і максимальну популярність у всьому світі. Саме внутрішньоканальний слуховий апарат Widex (модель Senso CIC+) використовує екс-президент Сполучених Штатів Америки Б. Клінтон

Також слухові апарати, залежно від способу обробки звуку, можуть бути аналоговими і цифровими. Цифрові слухові апарати якнайповніше задовольняють потреби людей при компенсації порушень слуху.

Аналогові (лінійні) - перетворюють звукові сигнали в електричні, які надалі посилюються і змінюються відповідно до можливостей апарату. Налаштовуються за станом слуху за допомогою спеціальних регуляторів, що знаходяться усередині апарату. Питома вага в світовому виробництві постійно знижується.

Цифрові - найдосконаліший варіант слухового апарату; звуковий сигнал в ньому перетворюється в цифровий код, який потім обробляється за допомогою комп'ютерної програми з врахуванням всіх акустичних особливостей слуху пацієнта. Досягається висока якість звучання і розбірливості, придушення шумів, слабкі звуки робляться помітними, а сильні комфортними. Крім того, апарат автоматично міняє налаштування залежно від ситуації - розмова, телевізор, вулиця, концертний зал і тому подібне.

Лише цифрові слухові апарати дозволяють без перешкод користуватися мобільним телефоном.
(050) 377-48-49
(098) 014-75-95
Каталог веб ресурсів Тернопільщини