слухові апарати Тернопіль, слуховые аппараты Тернополь (0352) 40-07-30
(050) 377-48-49 (098) 014-75-95

Написати листаКарта сайта

Всього декілька децибел можуть означати так багато!

Шепіт улюбленої людини. Вигук радості. Слова захоплення. Дзвін келихів.

Слух - це більше, ніж сприйняття звуків.

Слух - це якість вашого життя.

Звертайтесь до нас і ми допоможемо Вам знову чути!

  Головна » Слухові апарати Widex » Серія Menu
 

Слухові апарати серії Menu

Якщо у Вас порушення слуху, то не так просто знайти слуховий апарат, який був би індивідуально налаштований для Ваших втрат слуху слуху та Вашого бюджету. Компанія Widex вперше пропонує слухові апарати, які не тільки надають чудовий звук, але і можуть бути індивідуально «сконструйовані» під Ваші потреби та можливості.

Фактично Widex MENU - представляє конструктор з набору базових і додаткових функцій, які можуть бути обрані під конкретні порушення слуху та фінансові можливості.

Для зручності покупця ми пропонуємо два вже заздалегідь скомплектованих базових набору слухових апаратів Widex MENU: «Базовий» і «Базовий +», які користуються в Україні найбільшим попитом.

Купуючи «Базову» версію слухового апарату, користувач отримує набір функцій, властивих, як правило, більш дорогим серіям слухових апаратів Widex:

 • Три канали
 • Кілька видів компресії, які можна вибрати при налаштуванні слухового апарату з фахівцем;
 • Автоматичний контроль вихідного сигналу для згладжування різких і гучних звуків;
 • Придушення шуму
 • Постійний контроль за можливим «свистом» слухового апарату
 • Дві програми прослуховування
 • Сенсограма - родзинка технології Widex - вимірювання порогів слуху в надягнутому слуховому апараті, необхідне для точної настройки слухових апаратів.
 • Сумісність з пультом дистанційного керування RC4-2.

Для тих користувачів, хто звик більшу частину часу проводити в галасливій обстановці, ми рекомендуємо використовувати слухові апарати «Базовий +». У них в порівнянні з «Базовими» додано дві важливі функції:

 • Високоточний локатор, який незалежно працює в кожному з трьох каналів, ефективний засіб для розуміння мови в гучній обстановці, наприклад, на нарадах, вечірках, при розмові в групі колег іт.д.
 • Додаткові програми прослуховування

Якщо Ви через деякий час захочете удосконалити свій слуховий апарат, то немає сенсу купувати новий, а варто придбати тільки необхідний пакет додаткових функцій, наприклад:

 • Варіант «Базовий» можна поліпшити до «Базового +», купивши дві додаткові функції: високочастотний локатор і додаткові програми прослуховування.
 • Або маючи слуховий апарат з характеристикою «Базовий +», Ви можете придбати два додаткових канала і поліпшити його функціональні властивості.


Додаткові функції Widex MENU

il000082Високоточний локатор з визначенням мови. Дозволяє користувачеві концентрувати увагу на мовлення, не відволікаючись на заважають звуки.

il000102Додаткові програми прослуховування. Відкриває користувачеві можливість використовувати більшу кількість програм.

il000086Розширення кількості каналів. Забезпечує поліпшення якості звученія слухового апарату і точність його налаштування. Можливе збільшення каналів з 3 до5, з 3 до 10 і з 5 до 10.

il000098Підсилювач Речі (Speech Enhancer). Підсилювач Речі виділяє мова, «приглушує» шум і тим самим збільшує розбірливість мови, при цьому зберігаючи якість звучання.

11Розширювач Діапазону чутності. Дозволяє користувачеві почути високочастотні звуки, які йому недоступні в силу об'єктивних причин, з допомогою перенесення їх в область із збереженим слухом.

il000094Щоденник Звуку. При активації даної функції слуховий апарат буде зберігати дані про рівень шуму, в якому знаходиться користувач, після аналізу отриманих даних спеціаліст по налаштуванню зможе скорегувати налаштування слухового апарату, виходячи з способу життя користувача.

il000090Мовленнєва індикація (SmartSpeak). У разі досягнення низького заряду батареї або зміні програми прослуховування користувач буде про це поінформований за допомогою записаного тексту.

il000086Zen. Ця функція спеціально розроблена для користувачів, які страждають від вушного шуму. Використання даної функції допомагає користувачеві розслабитися і зменшити вплив вушного шуму.

 

Будьте впевнені, незалежно від того, чи вибираєте Ви додаткові функції чи ні, MENU завжди дарує Вам чітке і природне звучання.

Widex MENU - зробіть правильний вибір!

Widex MENU ME-X

Внутрішньовушний (ITE) слуховий апарат.
Макс. посилення - 67 дБ, макс. вихідний тиск - 125 дБ ВУЗД

Батарейка № 312

 

Widex MENU ME-CIC

Внутрішньоканальний (CIC) слуховий апарат.
Макс. посилення - 61 дБ, макс. вихідний тиск - 123 дБ ВУЗД

Батарейка № 10

 

Widex MENU ME-m

Завушний мініатюрний (BTE) слуховий апарат серії m-мікро.
Макс. посилення - 67 дБ, макс. вихідний тиск - 132 дБ ВУЗД

Батарейка № 10

 

Widex MENU ME-19

Завушний потужний (BTE) слуховий апарат.
Наявність регулятора гучності, кнопки перемикання програм.
Макс. посилення - 75 дБ, макс. вихідний тиск - 136 дБ ВУЗД

Батарейка № 13

 

Widex MENU ME-9

Завушний (BTE) слуховий апарат з можливістю заміни стандартної трубочки на тонку.
Наявність регулятора гучності, кнопки перемикання програм.
Макс. посилення - 65 дБ, макс. вихідний тиск - 131 дБ ВУЗД

Батарейка № 13
(0352) 40-07-30
(050) 377-48-49
(098) 014-75-95
Каталог веб ресурсів Тернопільщини   Яндекс.Метрика