слухові апарати Тернопіль, слуховые аппараты Тернополь (0352) 40-07-30
(050) 377-48-49 (098) 014-75-95

Написати листаКарта сайта

Всього декілька децибел можуть означати так багато!

Шепіт улюбленої людини. Вигук радості. Слова захоплення. Дзвін келихів.

Слух - це більше, ніж сприйняття звуків.

Слух - це якість вашого життя.

Звертайтесь до нас і ми допоможемо Вам знову чути!

  Головна » Види слухових апаратів » Внутріканальні слухові апарати
 

Внутріканальні слухові апарати

Внутріканальні - наймініатюрніші і непомітні слухові апарати, які вставляються глибоко у вушний канал. Внутріканальні слухові апарати виготовляються із зліпка вуха людини. В цьому випадку корпус апарату повторює анатомічну будова вуха і апарат не випадає з вуха.

Мінімальні за розміром слухові апарати заслужили на довіру і максимальну популярність у всьому світі. Саме внутрішньоканальний слуховий апарат Widex (модель Senso CIC+) використовує екс-президент Сполучених Штатів Америки Б. Клінтон

Скорочення CIC в назвах моделей внутрішньоканальних слухових апаратів в переведенні з англійського означає Completely In Channel - "цілком усередині каналу". Неймовірно але факт - внутрішньоканальні слухові апарати Widex повністю поміщаються усередині слухового каналу, зовні видно тільки непомітна нитка для витягання. Внутрішньоканальні слухові апарати абсолютно непомітні для усього оточення.

Такі внутрішньоканальні апарати повністю підходять для людей з порушенням слуху, що активно займаються громадською діяльністю, спортом, політикою і бізнесом, тим самим, відкриваючи своєму власникові найкращу звукову картину і забезпечуючи повний комфорт. Таке придбання послужить хорошу службу усім, хто хоче проявляти свою унікальність не відмітним зовнішнім виглядом, прикрашеним слуховим апаратом, а неординарними здібностями. Розкривайте себе не розкриваючи Вашого "слухового" секрету.

Оболонка слухового апарату виготовляється індивідуально по зліпку вуха пацієнта з високоякісних матеріалів. Понад малі розміри внутрішньоканальних слухових апаратів здатні забезпечити тривалість автономної роботи - близько тижня без заміни батарей, що може створити незручності у використанні тільки для дорослих людей з порушенням координації рухів.

Особливістю цифрових внутріканальних апаратів Widex є:

  1. Прекрасна механічна конструкція, яка забезпечує мінімальні розміри і непомітність для оточуючих.
  2. Можливість використання невидимих цифрових технологій при чималих порушеннях слуху для даного типа апаратів (до 75 дб в мовній зоні).
  3. Висока якість звуку, розбірливість мови і комфорт, які забезпечують апарати
  4. Індикатор розряду батареї, який спеціальними звуковими сигналами повідомляє, що користувач слухового апарату повинен замінити батарею.
  5. Тривалий час служби батарей № 10 як для внутріканальних слухових апаратів приблизно 10 днів.
  6. Ефективна запатентована система захисту слухового апарату від попадання вушної сірки.
  7. Максимальна надійність і зручність у використанні.

Увага! Внутріканальні слухові апарати не застосовуються для дітей у віці до 12 років і, на жаль не можуть компенсувати значні ступені порушень слуху.
(0352) 40-07-30
(050) 377-48-49
(098) 014-75-95
Каталог веб ресурсів Тернопільщини   Яндекс.Метрика