слухові апарати Тернопіль, слуховые аппараты Тернополь (050) 377-48-49 (098) 014-75-95

Написати листаКарта сайта

Всього декілька децибел можуть означати так багато!

Шепіт улюбленої людини. Вигук радості. Слова захоплення. Дзвін келихів.

Слух - це більше, ніж сприйняття звуків.

Слух - це якість вашого життя.

Звертайтесь до нас і ми допоможемо Вам знову чути!

  Головна » Втрата слуху
 

Втрата слуху - вирок на все життя? Ні!

Хоча часткову або повну втрату слуху і не можна вилікувати, її можна компенсувати. Сучасні технології дозволяють людині, що недочуває, не помічати проявів свого захворювання, повноцінно спілкуватися, працювати, слухати музику.

Перші спроби компенсувати втрату слуху були зроблені сотні років назад з появою слухових трубок. Пізніше, вже в новий час, з'явилися перші примітивні слухові апарати, що посилюють гучність звуку. Проте не завжди застосування "класичних" слухових апаратів дає людині, що недочуває, відчуття комфорту і повноцінного слуху.

Чому?

Усі люди різні, і чують теж усе по-різному. Хтось кращий, хтось гірший. Хтось при втраті слуху перестає чути високі тони, а хтось - низькі. Втрата слуху виражається для кожної людини індивідуально, і компенсувати її треба, виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта. "Класичні" слухові апарати просто посилюють гучність звуку в усьому діапазоні. Зрозуміло, що сильні шуми будуть посилені ще сильніше що створює сильний дискомфорт і може заподіяти біль. Крім того, такі слухові апарати посилюють звуки і в тих діапазонах, в яких хворий і без їх допомоги чує нормально. У результаті звукова картина повністю спотворюється, а людина постійно мучиться від надлишку "зайвих" шумів. Іноді носіння такого апарату, хоча в чомусь і покращує слух, перетворюється на справжні тортури.

Як цього уникнути?

Розвиток сучасної електроніки і мініатюризація дозволили створити принципово нові, цифрові слухові апарати. Їх головною відмінністю від "класичних" слухових апаратів є цифрова обробка звуку і індивідуальне налаштування під слух власника. Відповідно до особливостей втрати слуху цієї конкретної людини, "розумні" слухові апарати посилюватимуть тільки ті звуки які він сприймає важко - наприклад мову або музику. Цифрова обробка звуку дозволяє відсівати фонові шуми, не посилюючи їх. "Розумний" слуховий апарат оцінюватиме шумовий фон, що оточує його власника і миттєво міняти параметри своєї роботи, забезпечуючи людині максимальний комфорт. Вбудований в цифровий слуховий апарат спеціальний цифровий звуковий процесор (DSP) істотно покращує якість звуку підвищуючи розбірливість мови і гасячи сторонні звуки, що заважають.

Якість звучання сучасного цифрового слухового апарату в порівнянні з "класичним" слуховим апаратом - приблизно як якість звучання дорогого CD -плеера в порівнянні із старовинним грамофоном.

Кабінет слухової допомоги допоможе вам підібрати сучасний цифровий слуховий апарат від світового лідера - данської фірми Widex. Проводячи професійне сурдологічне обстеження із застосуванням найсучаснішого устаткування ми підбираємо і настроюємо кожен цифровий слуховий апарат індивідуально під конкретну людину.

Для вас - широкий вибір завушних, внутрішньовушних і внутрішньоканальних слухових апаратів за доступними цінами!
(050) 377-48-49
(098) 014-75-95
Каталог веб ресурсів Тернопільщини