слухові апарати Тернопіль, слуховые аппараты Тернополь (050) 377-48-49 (098) 014-75-95

Написати листаКарта сайта

Всього декілька децибел можуть означати так багато!

Шепіт улюбленої людини. Вигук радості. Слова захоплення. Дзвін келихів.

Слух - це більше, ніж сприйняття звуків.

Слух - це якість вашого життя.

Звертайтесь до нас і ми допоможемо Вам знову чути!

  Головна » Питання - відповідь » Як оберігати слух?
 

Як оберігати слух?

Як і зір, слух з віком поступово дещо погіршується, проте в сучасному житті є маса джерел шуму, здатних прискорити цей процес. Якщо для бесіди з людиною, що стоїть поруч, вам доводиться із-за шуму підвищувати голос, значить, ви знаходитеся в небезпечному для слухових органів місці. Коли постійного перебування в такій обстановці уникнути не можна, захистіть себе навушниками або спеціальними вкладишами (беруші) і пам'ятаєте про необхідність регулярного тестування слуху. Лікуєте хронічні ЛОР-захворювання і намагайтеся не застуджуватися: навіть від простої нежиті слух може знизитися на 10-15 децибел.

Порада прихильникам плеєрів: не перенапружуйте свій слух гучною музикою, особливо в транспорті, де, окрім шуму, сильна вібрація. Наприклад, щоб була чутна музика в метро, її звучання повинне перекривати гуркіт вагону, а це в два рази голосніше за звичайну мову і практично рівносильно реву злітаючого літака. Аналогічним перевантаженням піддається слух на дискотеках і концертах.

За кордоном на деяких дискотеках при вході навіть роздають безкоштовне беруші. Не слід слухати музику під час їжі і навіть з жувальною гумкою у роті. Якщо процес падіння слуху почався, то, ймовірно, він прогресуватиме. При появі перших тривожних симптомів треба негайно вирушати до лікаря. Рання діагностика слуху - половина успіху в боротьбі з його порушеннями.

Повернутись назад
(050) 377-48-49
(098) 014-75-95
Каталог веб ресурсів Тернопільщини