слухові апарати Тернопіль, слуховые аппараты Тернополь (050) 377-48-49 (098) 014-75-95

Написати листаКарта сайта

Всього декілька децибел можуть означати так багато!

Шепіт улюбленої людини. Вигук радості. Слова захоплення. Дзвін келихів.

Слух - це більше, ніж сприйняття звуків.

Слух - це якість вашого життя.

Звертайтесь до нас і ми допоможемо Вам знову чути!

  Головна » Питання - відповідь » Як допомогти дитині пристосуватися до слухового апарату?
 

Як допомогти дитині пристосуватися до слухового апарату?

У багатьох випадках, коли дитині підібрали слуховий апарат, його близькі думають, що усі проблеми із слухом вже вирішені. Але дитині треба спочатку освоїти апарат і звикнути до нього. Ви, зі свого боку, можете прискорити цей процес, якщо дотримуватимете не складні правила:

  • Не звертайтеся до дитини здалека. Постарайтеся підійти до неї на відстань 1,5-2 м і встати так, щоб вона бачила Вашу особу. Не звертайтеся до дитини з сусідньої кімнати.
  • Якщо дитина носить тільки один слуховий апарат, звертайтеся до неї саме з цього боку.
  • Постарайтеся понизити і усунути будь-які сторонні перешкоди, коли розмовляєте з дитиною. Наприклад, збавте гучність радіо або телевізора або повністю вимкніть їх. Закрийте вікно, якщо воно виходить на шумну вулицю.
  • Заняття з сурдопедагогом допоможуть дитині адаптуватися до слухового апарату, і сприятимуть гармонійному розвитку малюка.
  • Якщо дитина на початку не розуміє Вас, не прагніть кричати. Це зробить Вашу мову ще нечіткішою. Краще підійдіть до неї ближче.
  • Говорите чітко і природно. Стежите за швидкістю Вашої мови. При цьому Ви незабаром виявите що стали говорити повільніше, тому що дитині так зручніше розуміти Вас.

Повернутись назад
(050) 377-48-49
(098) 014-75-95
Каталог веб ресурсів Тернопільщини