слухові апарати Тернопіль, слуховые аппараты Тернополь (050) 377-48-49 (098) 014-75-95

Написати листаКарта сайта

Всього декілька децибел можуть означати так багато!

Шепіт улюбленої людини. Вигук радості. Слова захоплення. Дзвін келихів.

Слух - це більше, ніж сприйняття звуків.

Слух - це якість вашого життя.

Звертайтесь до нас і ми допоможемо Вам знову чути!

  Головна » Питання - відповідь » Чи можна дитині користуватися програмованими і цифровими слуховими апаратами?
 

Чи можна дитині користуватися програмованими і цифровими слуховими апаратами?

Програмовані і цифрові апарати утілюють кращі досягнення сучасної медицини і техніки. У програмованих моделях параметри настроюються за допомогою комп'ютера. Це дає можливість якнайкраще провести індивідуальне налаштування, особливо в складних і нестандартних випадках.

У цифрових слухових апаратах, які є мініатюрним потужним комп'ютером, використовується цифровий алгоритм обробки сигналу. За допомогою процесора здійснюється не лише налаштування апарату, але і управління усією його роботою.

Програмовані і цифрові слухові апарати забезпечують дуже "м'яке" комфортне звучання, оптимальну розбірливість мови, унеможливлюють будь-яких слухових травм. Якість їх звучання перевищує якість звучання компакт-дисків. Цифрові апарати уміють навіть відрізняти корисний сигнал, наприклад, людський голос, від непотрібного - оточуючого шуму, самостійно посилюючи корисний сигнал і пригнічуючи інші.

Цифрові апарати принципово міняють уявлення дітей про навколишній світ. Світ виявляється об'ємнішим, різноманіття звуків - багатшим. Діти, що не підозрювали, що знайомі їм предмети або явища природи не безмовні, чують те, про що раніше навіть не здогадувалися. Сухе осіннє листя шарудить під ногами, і цей шорох дитина чує під час прогулянки з висоти свого зросту, не присідаючи і не нахиляючи голову до землі. Цифрові апарати забезпечують природну передачу мови, і це дозволяє дітям дізнатися, наприклад, що таке тембр, вони починають розрізняти висоту голосів навколишніх людей і свого власного голосу.

Цифрові слухові апарати є найкращим варіантом для слухопротезування дітей.

І практика, і теорія свідчать: чим раніше дитина починає користуватися цифровими апаратами, тим коротше буде у неї період адаптації. Тому оптимальною є ситуація, при якій малюк протезується цифровими апаратами відразу після встановлення діагнозу.

Повернутись назад
(050) 377-48-49
(098) 014-75-95
Каталог веб ресурсів Тернопільщини