слухові апарати Тернопіль, слуховые аппараты Тернополь (050) 377-48-49 (098) 014-75-95

Написати листаКарта сайта

Всього декілька децибел можуть означати так багато!

Шепіт улюбленої людини. Вигук радості. Слова захоплення. Дзвін келихів.

Слух - це більше, ніж сприйняття звуків.

Слух - це якість вашого життя.

Звертайтесь до нас і ми допоможемо Вам знову чути!

  Головна » Бінауральне слухопротезування слуховими апаратами 
 

Бінауральне слухопротезування слуховими апаратами

Серед користувачів слухових апаратів останніми роками спостерігається неухильне зростання кількості пацієнтів, протезованих бінаурально (на обидва вуха).

10 "плюсів" використання двох слухових апаратів:

  1. При бінауральному слухопротезуванні апарати дозволяють точно локалізувати джерело звуку в просторі і визначити відстань до нього (наприклад, визначити, з якого боку наближається автомобіль).
  2. Два апарати забезпечують кращу якість звуку. Усі користувачі двох апаратів відмічають, що в двох апаратах звуки стають набагато приємніші і комфортніше, ніж в одному. Ця перевага особлива яскраво проявляється в шумній обстановці і при розмові з декількома співрозмовниками (наприклад в магазині, в транспорті, на конференціях і переговорах).
  3. Ефект сумування гучності - при бінауральному слухопротезуванні вимагається менше підсилення, що дозволяє зменшити ризик виникнення зворотного зв'язку. Оскільки рівень підсилення нижчий, звук спотворюється менше, і в оточенні гучних шумів користувачі двох апаратів відчувають себе комфортніше. Що особливо важливо при значних втратах слуху.
  4. Зменшення ефекту "тіні голови". Цей ефект обумовлений тим, що при користуванні одним слуховим апаратом високочастотні звуки, що поступають з боку протилежного вуха, заглушаються на 12-15 дБ, що зменшує розбірливість мови. Це стає особливо актуально при втратах слуху в області високих частот.
  5. Поліпшення співвідношення "сигнал/шум". Сучасні цифрові технологічні алгоритми шумозаглушування і виділення мови із загального звукового поля дають максимальний ефект при бінауральному слухопротезуванні.
  6. Розширення залишкового динамічного діапазону. Залишковий динамічний діапазон слуху збільшується на величину бінаурального сумування, це дозволяє легше "вписати" діапазон мови в залишковий динамічний діапазон користувача слухових апаратів. Це дуже істотно при значних втратах слуху і при користуванні потужними слуховими апаратами.
  7. Зменшення або зникнення суб'єктивного вушного шуму. Багато пацієнтів з пониженим слухом страждають від суб'єктивного вушного шуму (тіннітус). При бінауральному слухопротиезуванні досягається максимальний ефект маскування суб'єктивного вушного шуму. За даними досліджень, 50% людей з подібною проблемою відмічають поліпшення, коли користуються двома слуховими апаратами.
  8. Бінауральне слухопротезування дозволяє зберігати адекватне навантаження на слухову систему, що дозволяє відновити і зберегти здатність активного аналізу звукового сигналу (розбірливість мови). Слуховий апарат - це не лише помічник для слухового сприйняття, але і "тренажер" для центральних мовних центрів розбірливості мови.
  9. При первинному слухопротезуванні, а також при переході з аналогових моделей слухових апаратів на цифрові вимагається час для адаптації до нового слухового сприйняття. У разі бинаурального протезування цей час скорочується.
  10. Як відмічають користувачі двох апаратів, в складних акустичних ситуаціях вимагається менша напруга, що обумовлює задоволення пацієнтів від користування двома апаратами.(050) 377-48-49
(098) 014-75-95
Каталог веб ресурсів Тернопільщини