слухові апарати Тернопіль, слуховые аппараты Тернополь (050) 377-48-49 (098) 014-75-95

Написати листаКарта сайта

Всього декілька децибел можуть означати так багато!

Шепіт улюбленої людини. Вигук радості. Слова захоплення. Дзвін келихів.

Слух - це більше, ніж сприйняття звуків.

Слух - це якість вашого життя.

Звертайтесь до нас і ми допоможемо Вам знову чути!

  Головна » Додаткові аксесуари для слухових апаратів » Батарейки 
 

Батареї для слухових апаратів

Слухові апарати працюють, отримуючи енергію від цинк-повітряного елементу живлення. Особливість такої батареї в тому, що на її поверхні наклеєна захисна плівка, що прикриває отвори в корпусі батареї. Поки ці отвори прикриті цією плівкою, батарея не активна і може зберігатися в такому стані, протягом трьох років. Після того, як користувачем слухового апарату виддаляється захисна плівка з елементу живлення через мікро отвори в корпус батареї потрапляє повітря, яке є каталізатором хімічної реакції окислення цинку, в результаті який виробляється електрична енергія з напругою і силою струму оптимальною для роботи слухового апарату.

Батареї для слухових апаратів

Для повноцінного початку реакції потрібна деяка кількість повітря, тому після видалення захисної плівки встановлювати елемент живлення в батарейний відсік слухового апарату бажано через хвилину. Цинк-повітряні елементи живлення випускають безліч фірм, такі як Duracell, Power one, Siemens, Renata принципової різниці між елементами живлення цих виробників немає усі вони відповідають світовим стандартам і оптимізовані як джерело живлення для слухового апарату.

Батареї для слухових апаратів

Батареї бувають чотирьох видів що відрізняються тільки розміром. Під номером 13 для завушних апаратів середньої потужності і потужних, під номером 675 для надпотужних завушних слухових апаратів, під номером 312 для внутрішньовушних апаратів і під номером 10 для внутрішньоканальних апаратів. У нас завжди є у продажу цинк-повітряні елементи живлення усіх вище перерахованих видів. Оскільки слухові апарати відрізняються за розміром від найбільших надпотужних завушних і до найменших внутрішньоканальних, отже і елемент живлення тим менше ніж менше сам апарат. У свою чергу місткість елементу живлення безпосередньо пов'язана з його розміром!

Термін дії батареї в завушному слуховому апараті близько 3 тижнів, у внутрішньовушному слуховому апараті близько тижня, у внутрішньоканальному близько 5 днів. Необхідно так само нагадати, що не треба забувати вимикати на ніч слуховий апарат і при не тривалому використанні звільняти батарейний відсік слухового апарату від елементу живлення. Категорично не рекомендуються використовувати інші, не цинк повітряні елементи живлення для експлуатації слухового апарату!

Ми рекомендуємо Вам не використовувати ртутні батареї, тому що вони до того ж можуть потекти, розбухнути і пошкодити слуховий апарат.
(050) 377-48-49
(098) 014-75-95
Каталог веб ресурсів Тернопільщини