слухові апарати Тернопіль, слуховые аппараты Тернополь (050) 377-48-49 (098) 014-75-95

Написати листаКарта сайта

Всього декілька децибел можуть означати так багато!

Шепіт улюбленої людини. Вигук радості. Слова захоплення. Дзвін келихів.

Слух - це більше, ніж сприйняття звуків.

Слух - це якість вашого життя.

Звертайтесь до нас і ми допоможемо Вам знову чути!

  Головна » Корисні статті » Догляд за слуховим апаратом
 

Догляд за слуховим апаратом

Слуховий апарат є дорогим електронним пристроєм, який вимагає дбайливого користування. Завдяки сучасній цифровій технології сьогодні стало можливим розробити маленькі внутрішньовушні слухові апарати (ІТЕ) і крихітні глибококанальні слухові апарати (СІС). Для того, щоб слуховий апарат зміг служити Вам довгі роки, необхідно регулярно чистити і доглядати його, щоб уникнути можливих поломок. При належному підході забезпечується оптимальна функціональність слухового апарату і подовжується його термін служби.

Поводьтеся із слуховим апаратом дбайливо і не піддайте його надмірному тиску або ударам. Заміну батареї в слуховому апараті завжди проводьте над столом або в кімнаті з килимовим покриттям, аби слуховий апарат не ушкодився в результаті падіння.

Коли Ви не використовуєте слуховий апарат, вимикайте його, видаляйте з нього батарею і кладіть його в призначений для нього футляр. Завжди зберігайте апарат далеко від дітей і тварин.

Ніколи не піддавайте слуховий апарат дії високих температур або вологості. Завжди знімайте слуховий апарат перед тим, як йти в душ або басейн, користуючись феном, лаком для волосся або іншими розпилювачами і коли приймаєте процедури, наприклад, рентгенівського опромінення.

Чищення слухового апарату

Ніколи не використовуйте воду або інші рідини для чищення слухового апарату, незалежно від моделі апарату. Замість цього протирайте слуховий апарат м'якою, сухою тканиною. Для чищення отвору виходу звуку слухового апарату, мікрофонного і вентиляційного отворів скористайтеся спеціальною щіточкою і інструментом для чищення, які Ви отримали разом із слуховим апаратом.

При використанні слухових апаратів часто виникають проблеми, пов'язані з накопиченням вушної сірки. Навіть невелика кількість вушної сірки може викликати несправності. Через це слухові апарати, які розміщуються у вушному каналі, природно, вимагають частішого чищення, ніж завушні моделі.

Після того, як Ви вийняли слуховий апарат з вушного каналу, завжди перевіряйте, чи не накопичилася на ньому пилюка або вушна сірка. Чищення слухового апарату повинне стати природною частиною Вашого повсякденного життя - точно так, як і чищення зубів.

Отвір виходу звуку

Якщо довкола отвору виходу звуку слухового апарату накопичилася вушна сірка, видалите її за допомогою м'якої, сухої тканини або щіточки, яку Ви отримали разом із слуховим апаратом. Якщо Ви дасте вушній сірці висохнути протягом ночі, її легко буде видалити.

Вентиляційний отвір

Деякі глибококанальні слухові апарати виробництва компанії Widex оснащені спеціальним, коротким вентиляційним отвором, вхід якого зазвичай видно біля отвору виходу звуку слухового апарату.

Інструмент для видалення вушної сірки, призначений для чищення глибококанальних апаратів виробництва компанії УУісІех, має короткий і довгий кінець. На довгому кінці інструменту знаходиться крихітна кулька, яка використовується для чищення цього типу вентиляційного отвору. Вставте довгий кінець інструменту для видалення вушної сірки у вентиляційний отвір, розташований внизу слухового апарату (тобто в кінці, протилежному до батарейного відсіку). Ми Вам рекомендуємо спочатку відкрити батарейний відсік і вийняти батарею. Потім переверніть слуховий апарат так, щоб відкритий батарейний відсік виявився знизу, що дозволить вушній сірці випасти. Якщо Ваш глибококанальний слуховий апарат оснащений довгим вентиляційним отвором, що проходить через весь слуховий апарат, пропустіть інструмент для видалення вушної сірки, призначений для такого типа вентиляційного отвору, через весь вентиляційний отвір.

Увага: Не вставляйте сторонніх предметів в отвір виходу звуку слухового апарату.

Більшість внутрішньовушних слухових апаратів мають довгий вентиляційний отвір, що проходить через весь слуховий апарат. Для чищення вентиляційного отвору використовуйте довгий інструмент для видалення вушної сірки. Пропустіть його через слуховий апарат.

Вхід мікрофону

При чищенні глибококанального слухового апарату, скористайтеся коротким кінцем інструменту для видалення вушної сірки для того, щоб видалити вушну сірку, що накопичилася довкола входу мікрофону на батарейному відсіку. Відкрийте батарейний відсік і видаліть батарею. Переверніть слуховий апарат так, щоб відкритий батарейний відсік виявився знизу. Пропустите короткий кінець інструменту для видалення вушної сірки через мікрофонний отвір на батарейному відсіку з внутрішньої сторони назовні, як показано на малюнку. Вам слід чистити вхід мікрофону щодня, після використання слухового апарату.

Увага: Не вставляйте сторонніх предметів в мікрофон. На деяких внутрішньовушних апаратах вхід мікрофону захищений кришечкою. В цьому випадку для чищення входу мікрофону слід використовувати щіточку, як показано на малюнку. Якщо вхід мікрофону Вашого внутрішньовушного апарату не захищений кришечкою, використовуйте інструмент для видалення вушної сірки, як показано на малюнку.

Сірчаний фільтр

Сірчаний фільтр розташований в отворі виходу звуку слухового апарату. Зазвичай його замінює сам користувач слухового апарату. Сірчаний фільтр оберігає звуковий отвір від накопичення в ньому пилу і вушної сірки. Якщо Ваш слуховий апарат оснащений сірчаним фільтром, важливо регулярно видаляти пил і вушну сірку, накопичену довкола нього. Для цього використовуйте м'яку, суху тканину або щіточку. Оскільки кількість вушної сірки варіюється від людини до людини, деякі користувачі слухових апаратів вимушені замінювати сірчаний фільтр досить часто, тоді як інші можуть замінювати його рідше - наприклад, раз в дві неділі. Незалежно від того, чи оснащений Ваш слуховий апарат сірчаним фільтром, Вам ніколи не слід вставляти сторонні предмети в отвір виходу звуку слухового апарату.

Навіть при належному обслуговуванні в слуховому апараті може накопичитися пил або вушна сірка, що може викликати несправності. Це найчастіше означає, що слуховий апарат працює не на повну потужність, дає спотворений сигнал або мовчить. В цьому випадку зверніться до фахівця із слухових апаратів.
(050) 377-48-49
(098) 014-75-95
Каталог веб ресурсів Тернопільщини