слухові апарати Тернопіль, слуховые аппараты Тернополь (050) 377-48-49 (098) 014-75-95

Написати листаКарта сайта

Всього декілька децибел можуть означати так багато!

Шепіт улюбленої людини. Вигук радості. Слова захоплення. Дзвін келихів.

Слух - це більше, ніж сприйняття звуків.

Слух - це якість вашого життя.

Звертайтесь до нас і ми допоможемо Вам знову чути!

  Головна » Корисні статті » Поради, що сприяють звиканню до слухових апаратів
 

Поради, що сприяють звиканню до слухових апаратів

Шлях до хорошого слуху і активного повсякденного життя

Вперше надівши слуховий апарат, людина, яка погано чує повинна "вибрати шлях до хорошого слуху". Надто багато людей не отримують необхідну інформацію про те, як правильно використовувати слухові апарати. Часто упускається можливість забезпечити їх необхідною інформацією, яка є ключем до поліпшення якості життя. Слідуючи порадам, викладеним в даній брошурі, ви уникнете цієї ситуації.

У більшості сучасних слухових апаратів вбудована безліч опцій, установок і характеристик, які забезпечують користувачеві ясне, вельми якісне і комфортне відтворення звуку. Проте для новачка слуховий апарат є абсолютно новим світом з цілим рядом можливостей, до яких необхідно звикнутися.

Новий світ – нові звуки і відчуття слухового апарату у вусі

Нижче наведено декілька прикладів нових відчуттів, до яких новачкам слід звикнутися:

  • Сприйняття багатьох нових звуків
  • Фізичне відчуття слухового апарату у вусі
  • інше сприйняття власного голосу

Вперше надівши слуховий апарат, людина повинна звикнути до звуків, які він, можливо, не чув багато років. Сприйняття всіх цих звуків може справити сильне враження на користувача слухових апаратів. Тому украй важливо, щоб апарат був правильно налаштований. Природно, для того, щоб оцінити установки слухових апаратів, користувачеві необхідно носити апарати протягом якогось періоду. Якщо ви не використовуєте свої слухові апарати, ви не зможете оцінити налаштування і, отже, Ви не звикнете до апаратів.

Протягом перших 2-3 днів багато із звуків, посилених слуховими апаратами, можуть здаватися Вам гучними або різкими. В результаті цього Вам, можливо, важко розпізнавати і розрізняти звуки. Вам здається, що всі звуки змінилися. І вони дійсно змінилися – це новий світ звуків. Рекомендується почати використання слухових апаратів поступово. Носіть слухові апарати лише декілька годин в день – переважно в різних звукових ситуаціях. Не починайте використання апаратів в галасливій обстановці і не носіть їх протягом всього дня, оскільки це може бути для Вас втомлено і інтенсивно.

Звикання до відчуття слухового апарату у вусі вимагає часу. Необхідний період звикання залежить від кожного користувача. Важливу роль також грає підгонка слухового апарату. Якщо невдало підігнаний вушний вкладиш завушної моделі слухового апарату або корпус внутрішньо-вушної моделі, то слуховий апарат працюватиме не на повну потужність або свистітиме.

Не зрідка користувачі слухових апаратів переживають відчуття тиску у вушному каналі в перші 2-3 дні. Якщо відчуття не зникає після першого тижня використання слухових апаратів, зверніться до Вашого фахівця із слухових апаратів. При необхідності він може повторно підігнати вушний вкладиш або корпус апаратів.

По допомогу звертайтеся до Вашого фахівця із слухових апаратів

Після декількох днів використання слухові апарати нерідко вимагають додаткового налаштування. Чим детальніше Ви зможете описати свої первинні враження від використання слухових апаратів, тим точніше і краще Ваш фахівець із слухових апаратів зможе задовольнити Ваші бажання і вимоги. Прагніть уникати фраз типу "мій слуховий апарат звучить неправильно". Замість цього, прагніть визначити проблему. Наприклад, скажіть, що вам не подобається відтворення звуків низьких або високих частот. Прагніть звернути увагу на відтворення гучних звуків. Інколи гучні звуки стають дискомфортними для користувача, хоча апарат звучить нормально в тихій обстановці.

Також прагніть прислухатися до повсякденних звуків, як дзвін посуду, кроки, голоси дітей, музика, капання води, сміх, ляскання дверей і так далі ці звуки мають бути природною частиною загальної звукової картини. Якщо ви відчуєте, що відсутній баланс цих повсякденних звуків або, якщо певні звуки звучать неприємно або спотворено, то ця інформація може дати вашому фахівцеві із слухових апаратів загальне уявлення про те, які установки слід змінити.

У більшості цифрових слухових апаратів можна відрегулювати баланс між сильними і слабкими звуками. Вам може здатися, що слабкі звуки (цокання годинника, гудіння холодильника, шум з дороги) звучать дуже сильно. Проте ви повинні пам'ятати, що ці звуки, можливо, раніше були для Вас нечутними.

Ваш фахівець із слухових апаратів може дати Вам анкету або щоденник, спеціально призначений для записування ваших вражень від використання слухових апаратів. Ця інформація допоможе Вам обом досягти оптимальних результатів в процесі точного налаштування.

Щасливої дороги

В разі виникнення проблем важливо звернутися до фахівця із слухових апаратів – незалежно від того, в чому полягає проблема. Наукові дослідження показали, що слухові апарати в значній мірі покращують якість життя людей, які погано чують. На навчання потрібно витратити деякий час, але вже мільйони користувачів перевірили, що отримувані результати коштують витрачених зусиль. Запам'ятайте, що лише одна людина може вирішити, чи працюють слухові апарати оптимально. А цією людиною є користувач слухових апаратів.
(050) 377-48-49
(098) 014-75-95
Каталог веб ресурсів Тернопільщини